lekárka ilustrácia
Sebastian Holesz - Administrátor

Sebastian Holesz - Administrátor

Vítame pacientov doktorky Bajtošovej

Vážení   pacienti

Od 2.11.2020 na základe rozhodnutia TTSK  sa budeme starať o deti z Borského Mikuláša a Bilkových Humeniec, ktoré chodili doteraz do ambulancie pani doktorky Bajtošovej. Bohužiaľ, pani doktorka musela ukončiť pôsobenie zo zdravotného hľadiska vo svojej ambulancii. Starala sa o Vás i Vaše deti celé roky. Prakticky skoro celý profesijný život  zasvätila tomu, aby sa deti mali dobre alebo aspoň lepšie, keď stonali a potrebovali jej pomoc, vždy bola pre nich po ruke. A ešte k tomu to robila i rada.

Verme spoločne, že sa jej zdravie zlepší a toto jej i ja z celého srdca želám.

Akonáhle sa zoznámime s ich dokumentáciou, budeme pozývať deti na očkovania a preventívne prehliadky. Ak potrebujete naliehavejšiu radu či potrebu, ohláste sa nám. Ordinačné hodiny i kontaktné údaje vidíte na stránke rovnako ako niekoľko informácií a rád pre Vás. Tiež je tu vidieť, kde sa ambulancia nachádza – prechodne v náhradných priestoroch na ul. M. Nešporu 1150 (od r. 2021 budeme opäť na námestí, ale v novom zdravotnom stredisku).

Na tejto stránke Vás budeme informovať o všetkom, čo sa týka diania v ambulancii.

Viem, že ste boli zvyknutí na zabehnutý režim vo Vašej ambulancii a to bude i našou snahou  Vám poskytnúť taktiež dobrú starostlivosť  o Vaše deti a mládež. Aspoň sa o to budem s celým kolektívom našej ambulancie snažiť.

Peter Košík

Detský lekár  

lekár ilustrácia